Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

SEKATORIAI

Šie sekatoriai skirti profesionaliam dabui. Bellota sekatoriai. Gamintojas Bellota gamina ir tobulina sekatorius jau 100 metų. Sekatorių gamyboje naudojama patentuoti išradimai. Sekatorius – skirtos medžių ir krūmų šakoms bei gėlėms karpyti. Šie įrankiai turi atraminius arba prasilenkiančius ašmenis. Atraminių ašmenų sekatorius skirtas storoms šakoms genėti, nes dėl savo konstrukcijos šie ašmenys sumažina raumenų ir sąnarių apkrovą. Prasilenkiančių ašmenų sekatorius labiausiai tinka plonoms šakoms nes dėl tokių ašmenų genėjimas būna lygus ir taisyklingas. Sekatorius prasilenkiančiais ašmenimis labai paprasta naudoti, jie tvirti ir beveik nereikalauja jokios priežiūros. Sekatoriai sukurti labai ergonomiškai: jų ašmenys lenkti, o rankenos paminkštintos. Ašmenys gali būti keičiami, o rankenos plotis reguliuojamas, todėl šiais įrankiais gali naudotis visi šeimos nariai. Yra ir kairiarankiams pritaikytų sekatorių.

Sekatorius sode - kiekvienam sodininkui būtinas įrankis

Augalų genėjimas, be drėkinimo, tręšimo ir ravėjimo, yra vienas iš būtinų sodo darbų. Tai gydymas, kuris palaiko tinkamą augalų priežiūrą. Tai teigiamai veikia jų vystymąsi, bet taip pat pagerina išvaizdą ir leidžia formuotis. Todėl sodo žirklės – sekatorius yra būtinas įrankis!

Priešingai nei atrodo, išsirinkti sodui tinkamas genėjimo žirkles visai nelengva. Sekatorius turi būti pritaikytas jūsų pačių poreikiams, sodo dydžiui ir auginamiems augalams. Žemiau pateikiame keletą svarbių argumentų, į ką atkreipti dėmesį renkatis sodo žirkles ir kaip išsirinkti geriausią savo sodo sekatorių.

Sodo sekatoriai yra genėjimo įrankiai, reikalingi soduose:

  • pagerinti augalų sveikatą ir išvaizdą;

  • augalo atjauninimas pašalinant senus, dažnai negyvus ūglius;

  • modeliuoti augalo formą ir priderinti jo išvaizdą prie sodo koncepcijos;

  • augalų peraugimo prevencija;

  • žydėjimo ir derėjimo stimuliavimas

Sekatoriai dažniausiai naudojami šakoms genėti. Jis taip pat gali būti naudojamas pjaustyti įvairias juosteles, virves, dažnai naudojamas soduose augalams rišti.

Sekatoriai gali būti maži - skirti vienai rankai, taip pat didesni, dvirankiai su skirtingo ilgio rankenomis. Kartu nereikia pamiršti, kad ilgesnės genėjimo žirklių rankenos nebūtinai reiškia kad pareikalaus mažiau pastangų. Didesnes nei 4 centimetrų storio šakas geriau kirsti kirviu, pjauti pjūklu ar genėti elektrinėmis žirklėmis. Šio tipo žirklės yra puiki priemonė gyvatvorėms pjauti ir modeliuoti. Darbas su žirklinėmis žirklėmis gali būti sunkus, bet tikslus, todėl gaunami labai geri rezultatai. Nepamirškite dirbdami visų atsargumo ir saugumo priemonių, nes tai aštrus įrankis, o dažnai pjūviai daromi laikant šakeles kita ranka ir arti pirštų.

Ši kategorija šiuo metu yra tuščia.