Prekių pristatymas

* Baldus  pristatome per 1-4 savaites, o jei gamintojas baldus turi sandėlyje, tai pristatymo terminas ilgiau  2 savaičių netruks. (specialiems užsakymams gali užtrukti dar ilgiau).

*Pristatymo kaina nurodoma pirkėjams,  užsakymo (prieš patvirtinant užsakymą) eigoje pasirenkant pristatymo būdą, kuri priklauso nuo užsakomų prekių svorio ir tūrio. Prekės pristatymas gali kainuoti nuo 3,5 -20,85 €. Pvz.: kėdžių pristatymas kainuoja apie 3,50- 5,79 €, staliukų iki 8,69 €, virtuvių komplektai, sekcijos, prieškambariai iki 14,48 €, labai didelės klasikinės sekcijos apie 20,85 € ir pan. Nurodytos kainos yra orientacinės ir nurodomos iki užsakymo pabaigos.

Beveik visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome įmonės transportu iki Jūsų namo. Todėl garantuojame saugų ir patikimą prekių pristatymą. Dauguma didelių gabaritų baldų yra supakuoti į gana dideles ir sunkias pakuotes ir  jei reikalinga užnešimo paslauga prašome nurodyti pastabose kurjeriui. Užnešimo kaina suderinama atskiru susitarimu.

Kaune pristatymas nemokamas

* Jei kliento kontaktinėje informacijoje pateikti neegzistuojantys ar klaidingi telefonų numeriai, adresai ir kt. duomenys - užsakymas nevykdomas.

* Dėmesio! Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių kokybės būtina įrašyti prekių priėmimo dokumente prieš pasirašant arba atsisakyti priimti prekes, priešingu atveju yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės. Visos pretenzijos dėl prekių kokybės pablogėjimo, kuris atsirado transportavimo metu ir nėra matomas paprastos išorinės apžiūros metu (pastebimas tik išpakavus prekę) yra priimamos. Todėl, tokiu atveju, būtina susisiekti su mumis kaip įmanoma anksčiau, kad būtų įvertinta prekės kokybės pablogėjimo kilmė ir nekiltų problemų atlyginant žalą (sumažinant prekės kainą, pakeičiant prekę į naują arba grąžinant už prekę sumokėtus pinigus).