Atsiliepimai
Kviečiame palikti atsiliepimą apie Jūsų patirtį perkant pas mus!
Algis
05 Balandis 2026 04:56 | Druskininkai
Esu labai patenkintas pirkimu parduotuvėje „patogus pirkimas“. Į visus mano klausimus mandagiai atsakė, ką paprašiau padarė. Kujeriai mandagūs ir paslaugūs. Tikrai rekomenduočiau parduotuvę ir savo draugui
Kone prima įmonė, kuri: 1. Patys ir kokybiškai pristato baldus – nė vieno įbrėžimo, pamaigymo, plyšio pakuotėse. 2. Sugeba suderinti pristatymo laiką. 3. Geba reguliuoti kainas, atsižvelgiant į konkurentus, prekiaujančius identiškomis prekėmis (buvo stebima 2-3 mėn). Komoda surinkta per 3 val. Neskubant, su parūkymais ir kavutės gurkšnojimais. Instrukcija išsami, suprantama, įskaitoma. Iš daugumos baldu, kone pirmoji instrukcija, kur paaiškint
Laima
29 Rugpjūtis 2023 06:03 | Telšiai
Jau pusantro mėnesio laukiu stalviršio ir niekas nepasako kiek dar teks laukti. Jei būčiau žinojusi, kad tiek reiks laukti, tikrai nebūčiau užsakiusi
Pristatymas puikus,kurjeriai mandagus
Dėkojame. Labai patenkinti.
<<
Pradžia <
Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas >
Pabaiga >>
151 Atsiliepimai
Gamintojas atostogų metu uždaro gamyklą 2 savaitėms, pristatytas per 5 savaites.