Įmonė nuo 2011 metų sėkmingai vykdome internetinę prekybą baldais. Esamę įvykdę virš 20 000 užsakymų.
PATOGUS PIRKIMAS

Jums siūlomos produkcijos nesandėliuojame siekdami kuo labiau sumažinti kainą. Baldai yra nesurinkti ir supakuoti į kompaktiškai ir saugiai, todėl jie lengvai transportuojami. Prie visų baldų yra surinkimo instrukcijos, visi varžtai ir detalės skirtos lengvam surinkimui.

Greitas ir patikimas pristatymas

Baldus  pristatome per 1-4 savaites, o jei gamintojas baldus turi sandėlyje, tai pristatymo terminas ilgiau  2 savaičių netruks.

Kaune ir Lietuvoje (išskyrus Neringos rajoną) pristatymas nemokamas kai pirkinio suma viršija 300 €.

Pristatymo kaina 3,5 € kai pirkinio suma iki 70 €

Pristatymo kaina 5,99 € kai pirkinio suma iki 150 €

Pristatymo kaina 9,99 € kai pirkinio suma iki 300 €

Visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome įmonės transportu iki Jūsų namo. Dauguma didelių gabaritų baldų yra supakuoti į gana dideles ir sunkias pakuotes ir  jei reikalinga užnešimo paslauga prašome nurodyti pastabose kurjeriui. Užnešimo kaina suderinama atskiru susitarimu.

Kaune pristatymas nemokamas

Atsiskaitymo būdai

Užsisakius baldus yra galimybė už juos atsiskaityti pristatymo metu grynais arba banko koetele

taip pat galite sumokėti bankiniu pavedimu

AB SEB bankas A/S LT407044060007703021 Banko kodas: 70440

bei įsigyti baldą išsimokėtinai.

Kaip pirkti išsimokėtinai?

 1. Išsirenkate prekę.
 2. Pasirenkate mokėjimo būdą „Išsimokėtinai".
 3. www.patoguspirkimas.lt darbuotojas per  1-2 darbo dienas susisieks su Jumis telefonu ir praneš, ar su Jumis gali būti sudaryta vartojimo kredito sutartis bei kokios yra siūlomos jos sąlygos.
 4. Užsakytas prekes gali priimti tik lizingo paraišką pateikęs asmuo. Tik lizingo paraišką pateikęs asmuo gali pasirašyti ir kurjerio atvežtą vartojimo kredito sutartį.
 5. Kurjeriui pristatant prekes, atsiimantis asmuo privalo su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę) ir jo kopiją, o taip pat kitus www.patoguspirkimas.lt darbuotojo nurodytus dokumentus.
 6. Kurjeris sutikrins dokumentų kopijas pagal pateiktus originalius dokumentus, pateiks pasirašyti vartojimo kredito nuomos sutartį ir perduos Jums prekes.

Mokilizingas”. Nes man taip patogiau.

Mokilizingo” paslauga „Pirk išsimokėtinai” be jokių palūkanų, kai sutartį sudarote iki 15 mėn.!

Kai sutarties terminas iki 15 mėn., jūs mokate tik sutarties mokestį.

 

Pavyzdžiui, skolinantis 1500 Lt (434,43 Eur), kai sutartis sudaroma 12 mėn. be pradinio įnašo, kai pirma įmoka mokama po 1 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 0 %, sutarties mokestis – 7 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 13,44 %. Eilinės įmokos suma – 133,75 Lt. Bendra mokama suma – 1605 Lt (464,85 Eur). Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, atsižvelgiant į Bendrovės atliktą mokumo ir rizikos vertinimą, taip pat jei mokėsite avansą ar pasirinksite kitokį nei 12 mėnesių terminą ir įmokų mokėjimo dieną.

Mokilizingas siūlo:

 • Mokėtina suma bus paskirstyta tolygiai kas mėnesį pagal nustatytą grafiką;

 • Viena sutartimi galite įsigyti net kelis reikalingus daiktus;

 • Prekes galite įsigyti palankiomis sąlygomis;

 • Pasirinkite patys: kur, kada ir kaip norite mokėt įmokas;

 • Sudarant išperkamosios nuomos sutartį, reikalingas tik Jūsų tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas arba asmens tapatybės kortelė);

Pirkiniams „Mokilizingu” – apsauga nuo visų rizikų, nes nuo šiol Jūsų pirkiniai , kuriuos perkate išsimokėtinai per „Mokilizingą”, yra apdrausti. Daugiau informacijos rasite čia:http://wwww.mokilizingas.lt/draudimas.

Tik pas mus -  paslauga „Pirk išsimokėtinai“ DVIESE, leidžianti  pasirašyti vieną išperkamosios nuomos sutartį dviem šeimos nariams arba artimiesiams.

Daugiau informacijos čia: http://wwww.mokilizingas.lt/lizingas.

Pasirašydami sutartį su „Mokilizingu” Jūs tampate mūsų bendruomenės nariu bei dalyvaujate privilegijų programoje. Kuo daugiau pasirašytų sutarčių ir tvarkingai išmokėtų paskolų turite, tuo didesnes privilegijas gaunate.Įvykdžius visus įsipareigojimus pagal vartojimo kredito sutartį, prekė tampa Jūsų nuosavybe

24 mėnesių garantija

Visiems mūsų parduodamiems baldams suteikiama 24 mėnesių garantija ( įmonėms taikoma 12 mėn garantija) - galite būti tikri, jog įsigyjate ilgaamžius bei kokybiškus baldus.

Kainos

Stengiamės, kad produkto kaina Jums būtų kuo mažesnė, bet ne produkto kokybės sąskaita, o mažindami ir optimizuodami kitas išlaidas. Paprastas bei patogus baldų užsakymo procesas taupo Jūsų laiką. Jei nerandate ieškomo baldo mūsų puslapyje ar Jūsų netenkina produkto kaina - tiesiog paskambinkite mums telefonu ir pabandysime išspręsti iškilusią problemą

+370 648 71271 ar parašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai