PDF Spausdinti El. paštas
Prekių pristatymas

Prekių pristatymas

* Baldus  pristatome per 1-4 savaites, o jei gamintojas baldus turi sandėlyje, tai pristatymo terminas ilgiau  2 savaičių netruks. (specialiems užsakymams gali užtrukti dar ilgiau - atskiru susitarimu).

*Pristatymo kaina nurodoma prisiregistravusiems pirkėjams,  užsakymo (prieš patvirtinant užsakymą) eigoje pasirenkant pristatymo būdą, kuri priklauso nuo užsakomų prekių svorio ir tūrio. Prekės pristatymas gali kainuoti nuo 12-108 Lt. Pvz.: kėdžių pristatymas kainuoja apie 12-24 Lt, staliukų iki 36 Lt, virtuvių komplektai iki 76 Lt, prieškambarių iki 65 Lt, sekcijos modernios iki 87 Lt, klasikinės apie 100 Lt ir pan. Nurodytos kainos yra orientacinės.

Kaune nemokamai atsiimti galima Žemgulio 8, Kaunas.

* Jei kliento kontaktinėje informacijoje pateikti neegzistuojantys ar klaidingi telefonų numeriai, adresai ir kt. duomenys - užsakymas nevykdomas.

* Dėmesio! Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių kokybės būtina įrašyti prekių priėmimo dokumente prieš pasirašant arba atsisakyti priimti prekes, priešingu atveju yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės. Visos pretenzijos dėl prekių kokybės pablogėjimo, kuris atsirado transportavimo metu ir nėra matomas paprastos išorinės apžiūros metu (pastebimas tik išpakavus prekę), transportavimo įmonių yra priimamos tik per 3 darbo dienas. Todėl, tokiu atveju, būtina susisiekti su mumis kaip įmanoma anksčiau, kad būtų įvertinta prekės kokybės pablogėjimo kilmė ir nekiltų problemų atlyginant žalą (sumažinant prekės kainą, pakeičiant prekę į naują arba grąžinant už prekę sumokėtus pinigus).